PEELINGI

Są to zabiegi złuszczania wykonywane rożnymi preparatami. Można używać tych metod do likwidacji przebarwień, blizn potrądzikowych, poprawy skóry starzejącej się. Zabiegi peelingów działają też przeciwłojotokowo oraz oczyszczająco.
W zależności od użytej metody peelingi mogą być płytsze lub głębsze. Płytkie z reguły nie wyłączają z życia. Głębsze mogą przez kilka dni sprawiać, ze wygląda się dość kłopotliwie. Najczęściej jest to seria 4-6 zabiegów wykonywanych co 2-4 tygodnie.

Peeling TCA

tzw. easy peeling. Lekarz dermatolog go kwasem trojchlorooctowym. Tuż po zabiegu skóra jest mocno zaczerwieniona, Może być obrzęknięta. Po kilku dniach zaczyna się złuszczanie trwające kilka dni. Wygląd twarzy jest taki, że dość często wyłącza z normalnego funkcjonowania. zabiegi peelingu TCA wykonuje się co ok. 3 tygodnie. Najczęściej kilka razy.

Eksfoliacja

to seria zabiegów rożnymi rodzajami kwasów. W naszym gabinecie wykonujemy eksfoliację kwasem glikolowym, pirogronowym, salicylowym, migdałowym . Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, na ogol nie ma ewidentnego złuszczania i dziwnego wyglądu po zabiegach. Dlatego te zabiegi są polecane osobom, które nie mogą pozwolić sobie na wyłączanie z pracy czy szkoły. Eksfoliację wykonuję się co 10-14 dni, 5-6 razy. Jest ona szczególnie skuteczna jako sposób poprawy skóry zniszczonej trądzikiem, skłonnej do łojotoku, zanieczyszczonej.

cena zabiegu twarz 180 zl
cena zabiegu z wykończeniem 250 zl

Peeling łączony

to niezwykle udane połączenie eksfoliacji z tzw. peelingiem żółtym. W pierwszym etapie wykonujemy eksfoliację kwasem pirogronowym, następnie nakładamy peeling żółty, który pacjentka zmywa w domu po kilku godzinach. Ten zabieg jest szczególnie lubiany przez pacjentów, zwłaszcza po świeżo zaleczonym trądziku. Poprawia on ślady powstałe w przebiegu trądziku. Jest naprawdę skuteczny. W kilka dni po zabiegu występuje ewidentne złuszczanie, ale jest ono dość dyskretne. Potrzeba ok. 5 zabiegów co 2 tygodnie.

PEELING ŻÓŁTY

tzw. yellow peeling. Jest to dość długi zabieg polegający na wstępnym uwrażliwieniu skóry specjalnymi preparatami a potem na nakładaniu kilku warstw żółtej substancji co 30-40 minut. W efekcie dochodzi do dość obfitego złuszczania, które trwa kilka dni. Zabieg jest dość przyjazny dla skóry i nadaje się doskonale do jej odmładzania. Musi być powtórzony kilka razy co 4-6 tygodni. Najczęściej nie wyłącza z życia.


cena zbiegu 250 zł

Inne peelingi retinolowe ( Reti-SES, Retix-C )

proste w wykonaniu, szybkie i zupełnie bezbolesne. Po ich nałożeniu w gabinecie pacjent idzie do domu z nałożonym preparatem. Zmywa preparat w domu, natłuszcza skórę i przez kilka dni złuszcza się obficie. Peelingi te daja bardzo dobry efekt w niwelowaniu śladów po trądziku, odświeżają i oczyszczaja twarz. Najczęściej nie wyłączają z zycia zawodowego czy szkoły.

cena zabiegu twarz 250 zł
cena zabiegu twarz szyje dekolt 300 zł


COSMELAN

to niewątpliwie najlepszy na rynku zabieg na przebarwienia. Jest bardzo kosztowny ale wart swojej ceny. Większość pacjentek ma zupełne lub prawie zupełne ustąpienie przebarwień. Warunkiem powodzenia jest kontynuowanie leczenia poprzez stosowanie kremu Cosmelan 2 przez wiele miesięcy po zabiegu. Zabieg Cosmelan jest bardzo prosty. Skórę smaruje się musztardowej barwy maską a potem w domu zmywa po kilku godzinach. Przez pierwsze dni po zabiegu występuje zwykle dość obfite złuszczanie, które może wyłączyć z normalnego funkcjonowania. Należy stosować specjalne postępowanie pozabiegowe.


cena zabiegu 1800 zł (w cenie wliczona jest pielegnacja domowa)


MIKRODERMABRAZJA

Jest to bardzo powszechna metoda złuszczania mechanicznego naskórka. Wykonuje się ją specjalnym aparatem posiadającym diamentowe głowice do ścierania. Zabieg jest dość delikatny. Skóra staje się oczyszczona i bardziej rozświetlona. Powtarza się go co 10-14 dni kilka razy. Można wykonywać mikrodermabrazję na zmianę z peelingami chemicznymi. Daje to bardzo dobry efekt kosmetyczny.

cena zabiegu od 150 zł


ZABIEG AFRODYTA

Poczucie zadowolenia w walce z oznakami starzenia się skóry. Metoda Afrodyta to nowe i prawdziwe źródło piękna. Metoda ta zwalcza widoczne oznaki starzenia się skóry daje wspaniałe uczucie zadowolenia i równowagi. To innowacyjne rozwiązanie stymuluje proces metabolizmu komórek skóry i aktywizuje zawartą w nich energię. Dzięki temu głębokość zmarszczek znacznie zmniejsza się a skóra w widoczny sposób staje się młodsza. Wzrasta sprężystość i elastyczność, dzięki czemu skóra staję się bardziej jędrna. Już po jednym dwu-godzinnym zabiegu skóra odzyskuję swoją naturalną witalność i równowagę.
Specjalne pro-endorfiny działają relaksującą i stymulują rozwój czynników obronnych skóry Ta innowacyjna kuracja dostarcza skórze aktywnych substancji zwalczających efekty starzenia się skóry. Stosowanie kuracji oraz aktywny masaż prowadzi do absolutnej harmoniii przywraca równowagę w każdej warstwie skóry.


Cena zabiegu 250 zł


ENERGY C

efektywny, przeciwzmarszczkowy zabieg dla skóry twarzy, szyi i dekoltu, który działa intensywnie rozświetlająco, antyoksydacyjnie i stymulująco.

Wszystkie preparaty wykorzystywane w zabiegu zawierają wysokie stężenie witaminy C, dzieki czemu wykazują wyjątkową skuteczność w walce z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Kuracja Energy C jest idelana dla kazdego rodzaju skóry z fotouszkodzeniami, zniszczonej, matowej i odwodnionej wskutek palenia papierosów, nieodpowiedniej diety czy stresu.

EFEKTY ZABIEGU:

 • Silne działanie przeciwstarzeniowe.
 • Działanie antyoksydacyjne - witamina C odgrywa podwójną rolę: neutralizuje wolne rodniki, a także bierze udział w regeneracji witaminy E, co jest niezwykle istotne dla ochrony błon komórkowych przed procesami utleniania.
 • Ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB - zapobiega fotouszkodzeniom, a stosowany po ekspozycji słonecznej działa przeciwzapalnie i redukuje rumień posłoneczny
 • Działanie rozjaśniające - rozświetla skórę, ujednolica jej koloryt, działa depigmentacyjnie, redukuje przebarwienia różnego pochodzenia
 • Stymulacja produkcji kolagenu - zwiększa metabolizm fibroblastów, co z kolei wpływa wzrost syntezy włókien elastyny, kolagenu, a także substancji macierzy międzykomórkowej, w efekcie czego zmarszczki ulegają spłyceniu, a skóra staje się gładka i sprężysta.

COLLAGEN 360*

to pierwsza, kompleksowa kuracja intensywnie ujędrniająca przeznaczona do zwalczania objawów starzenia się skóry ( utrata elastyczności i jędrności, zmarszczki, utrata owalu twarzy). Intensywnie stymuluje syntezę kolagenu dostarczając wysoko stężony wzbogacony morski kolagen.
Kolagen to najliczniej występująca w skórze proteina, jest głównym składnikiem macierzy pozakomórkowej(stanowi naturalne rusztowanie dla skóry, zapewniając odpowiednie napięcie).

Głównym składnikiem w zabiegu jest kolagen morski

jest w pełni kompatybilny z komórkami naszej skóry, dzięki czemu działa dwukierunkowo:

 • dostarcza jednostek budulcowych- zawarte w nim aminokwasy są używane jako substraty w procesie tworzenia nowego kolagenu
 • stymuluje komórki biorące udział w syntezie kolagenu

Efekty zabiegu:

 • Poprawa elastyczności skóry
 • zwiększenie gęstości skóry
 • napięcie
 • ujedrnienie
 • pobudzenie do pracy elastyny i kolagenu
 • poprawa owalu twarzy